Kartais tenka išgirsti abejonių

Kartais tenka išgirsti abejonių: „AR TIKRAI 3-6 M. VAIKUI GERAI MOKYTIS ANGLŲ KALBOS? Ar tai jo neišvargins?“ Tikrai neišvargins, bus labai smagu ir naudinga. „Raibos kalbos“ mokyklėlė naudoja specialiai tokio amžiaus vaikams pritaikytas, visame pasaulyje populiarias metodikas, o PAMOKĖLIŲ PAGRINDAS YRA 🎡 🙋‍ ŽAIDIMAI. Vaikučiai būrelyje gerai leidžia laiką ir mokosi per daineles, vaidinimus, pasakojimus, žaismingas užduotis, komandines rungtis. O kad mokytis būtų dar smagiau, kompaniją palaiko specialūs HEROJAI. Pristatome vaikų mylimą draugą – 🐈 KATINĖLĮ KENNY. Jis yra atvaizduotas visoje mokymo medžiagoje – knygose, pratybose, istorijų kortelėse, plakatuose ir netgi fiziniu pavidalu.

 

Štai vienas iš pavyzdžių, kaip katinėlis Kenny padeda vaikams mokytis. Pirmiausia ant rankos užmaunama lėlė–katinėlis padainuoja mokinukams prisistatymo dainelę „HELLO I’M KENNY“, o dainuodamas parodo ir angliškai įvardina kai kurias savo kūno dalis: ▪TUMMY, ▪MOUTH. Tuomet mokytoja, rodydama į skirtingas katinėlio kūno vietas, klausia:

 

– „Now, children, tell me, where is Kenny’s TUMMY?

– Is that his tummy?

– No! Or maybe here is his tummy?

– Yes, that’s Kenny’s TUMMY“. (…).

 

Tokiu būdu vaikučiai žaismingai įsisavina ne tik naujus žodžius, taisyklingą jų tarimą, bet ir gramatines formas. Todėl, kaip matote, „Raibos kalbos“ anglų kalbos pamokėlės Jūsų vaikui gali tapti ne tik žinių šaltiniu, bet nuotaikingu, gyvybingai praleistu laiku.

 

REKVIZITAI​

VšĮ „Raibos kalbos“ 
P. Plechavičiaus g. 18-38, Kaunas
Tel. +370 627 84430
El. p. raiboskalbos@gmail.com